Opis dodatkowy do panelu z mapą

 

 

 

 

Dane firmy:

 

 NaMaKo - Kamil Kowalski

  Ul. Żurawia 26 lok.10  , 00-515 Warszawa

  Telefon 507 835 500

  Email: biuro@namako.pl

 

KONTAKT
Partnerzy

Postaw na sprawdzone oprogramowanie

Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy ?

ZADZWOŃ: 507-835-500

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
A+ R A-

NAMAKO posiada swojej ofercie  jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku systemów informatycznych dedykowanych dla małych i średnich firm w obszarze rachunkowości, kadr i płac, gospodarki magazynowej oraz zarządzania przedsiębiorstwem.

 

Posiadamy  ponad 12 letnie doświadczenie we wdrożeniach, utrzymaniu systemów ERP oraz w doradztwie przy rozwoju i integracji rozwiązań informatycznych.

Systemy Sage Symfonia, Symfonia ERP oraz SALDEO nie mają przed nami tajemnic.

Systemy te sprzedajemy oraz wdrażamy z powodzeniem od wielu lat i ciągle zyskują uznanie coraz większej liczby klientów. Niniejsze oprogramowanie zawsze znajduje się w czołówce  najlepszych systemów informatycznych dedykowanych dla małych i średnich firm.

 

Zachęcamy do skorzystania naszych usług, gdyż nasze doświadczenie to gwarancja właściwej konfiguracji i implementacji systemu w Państwa przedsiębiorstwie, a jak wiadomo dobre oprogramowanie to tylko 50% sukcesu. Pozostała cześć to właściwe wdrożenie, szkolenie jak i support po-wdrożeniowy umożliwiający stały rozwój aplikacji wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, dlatego ważnym jest aby proces ten powierzyć osobom  certyfikowanym posiadającym najwyższe kwalifikacje.

NAMAKO posiada certyfikty ze wszystkich modułów obejmujących zakres księgowości, kadr i płac, handlu z logistyką, produkcji czy  zarządzania projektami, dlatego zawsze dbamy z najwyższą starannością  by wdrożenie uwzględniało i optymalizowało każdy istotny proces.

 

Naszymi Klientami są firmy z najróżniejszych branż,   więc liczymy że także Ty zaufasz nam w wyborze odpowiedniego oprogramowania lub rozwiązania problemów z jakimi się zmagasz w obecnym systemie.

 

 

 

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00

Miło nam było gościć  Państwa na naszej stronie.

Na stronie zostały wykorzystane  grafiki pochodzące z serwisu  

Designed by Freepik

Podziękowania dla autorów tych prac

 

NaMaKo - Kamil Kowalski

Telefon: 507-835-500
Email:    biuro@namako.pl
Adres:    ul. Żurawia 26 lok. 10, 00-515 Warszawa

MISJA FIRMY: 

"Dostarczanie rozwiązań informatycznych oraz świadczenie usług w celu zaspokojenia potrzeb klientów"